Akçakoca
Oy bile kullanamıyorlarken...

Akçakoca İlçesi'nde Ak Parti İlçe Teşkilatı üyelerinin, ilkokul öğrencilerinin ellerine verdikleri 'Evet' broşürleri ile çektirdikleri fotoğraf, sosyal medyada tepki çekti.

Oy bile kullanamıyorlarken...
29.03.2017 - 13:06
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum

Ak Parti Akçakoca İlçe Teşkilatı üyeleri, dün ilçe merkezindeki mahallelerde referandum çalışması yaptı. Ayazlı Mahallesi'ndeki referandum çalışması sırasında iddiaya göre Hamiyet Sevil İlkokulu'nda eğitim gören bir grup öğrenciye de okulun karşısındaki site önünde 'Evet' broşürü dağıtıldı. Ak Parti İlçe Başkanı Dergah Akça ve yönetim kurulu üyelerinin, ilkokul öğrencilerinin ellerindeki 'Evet' broşürleri ile çektirdikleri fotoğraf sosyal medyada paylaşıldı. Bazı kişiler, fotoğrafa tepki gösterdi.

Fotoğrafta yer alan Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi Yaşar Hoşbaş, okulun karşısındaki Beyaz Evler Sitesi'nde çalışma yaparken oyun oynayan çocukların fotoğraf çektirmek istediğini ileri sürerek, "Ayazlı Mahallesi'ndeki programda çocuklar oyun oynuyordu. Bizimle fotoğraf çektirmek istediler. Ani gelişen bir olaydı. Olmaması gerekiyordu. Biz de hata yaptığımızı anladık" dedi.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

admin

2.4.2017 - 11:59:00

Bıraktık o işleri http://www.duzcedirilis.com/Siyaset-Haberleri/37565-ellere-haram-size-helal-mi ona da sorduk zaten at gözlüklerini bi çıkarın artık
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Fatih Özçelik

2.4.2017 - 11:45:56

Ne olmuş fotoğrafta Evet Resmi Var Diye Ona Bakarsak O Zaman CHP nin Reklamındada Küçücük çocuklar Reklamda Oynatılıyor Onlar Tepki Çekmiyor Evet Fotoğrafı İle Resim Çektirenlermi Tepki Alıyor Bırakın Bu İşleri

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ