Akçakoca
Akçakoca’ya daha iyi hizmet için birleştiler

Düzce Diriliş Gazetesi; Düzce'de gündem, asayiş, spor, siyaset ve Düzce Belediyesi bulabileceğiniz haber portalıdır.

Akçakoca’ya daha iyi hizmet için birleştiler
14.7.2018 - 10:21
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Düzce ile Akçakoca arasında yolcu taşımacılığı yapan 6 firma, vatandaşlara daha iyi hizmet için tekrar bir araya geldiler. Firmalar yaptıkları yeni sözleşme ile araç kamera takip sisteminde, şoförlerin giyimine kadar bir çok konuda ciddi tedbirler aldı.

Düzce ile Akçakoca arasında yolcu taşımacılığı yapan 6 firmadan bazılarına yönelik artan şikayetler nedeniyle firmalar arasında anlaşmazlık olmuş ve İsa Üçüncüoğlu’nun sahibi olduğu Akçakoca Parlayan Kent firması ortalıktan ayrılmıştı. Bunun üzerine Akçakoca Özgür Turizm 12 araç, Akçakoca Birlik Turizm 12 Araç, Akçakoca Turizm 12 araç, Akçakoca Ezel Nakliyat 16 araç, Düzce Otobüsçüler ve Minibüsçüler Kooperatifi 12 araç ve Akçakoca Parlayan Kent Kooperatifi 15 araç ile İsa Üçüncüoğlu başkanlığında yeniden bir araya gelerek Akçakoca Ulaşım Limited şirketini kurdular.

Ciddi yaptırımlar anlaşma altına alındı

Şirketin kurulması ile birlikte ciddi yaptırımlarda kayıt ve anlaşma altına alındı. Buna göre, Akçakoca Ulaşım Limited Şirketi Akçakoca-Düzce, Akçakoca-Ereğli ve Akçakoca-Kocaeli, Karasu arasında taşımacılık yapacak. Gelen şikayetler anından değerlendirilecek. Şoförler lacivert ve tek tip giyimli olacak. Araçlarda kameralar bulunacak ve kurallara uymayan şirket ortaklarının, ortaklıkları bitirilerek 500 bin lira tazminat ödetilecek.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Yanmaz’a sevgi seli
16.3.2019 - 19:11
Yanmaz’a sevgi seli