Belediyeler
Hayırlı olsun…

ÖZLÜ YARIN GÖREVE BAŞLIYOR… Düzce'nin yeni Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü yarın mazbatasını alıp resmen göreve başlıyor. Belediyede yapılacak devir-teslim töreninin ardından Özlü, Düzce Belediye Başkanı olarak katılacağı ilk programı Düzcespor Kongresi olacak.

Hayırlı olsun…
4.4.2019 - 13:39
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Düzce'nin yeni Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün mazbatasını alacağı tarih belli oldu. 31 Mart Yerel Seçimleri sonucunda yüzde 47 oranında oy alarak AK Parti'den Düzce Belediye Başkanı seçilen 65. Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, 5 Nisan 2019 Cuma günü 15.00'da mazbatasını alacak. Ardından saat 16.00'da Düzce Belediye Başkanlığı'nda devir teslim töreni yapılacak. Düzce eski Belediye Başkanı Dursun Ay'dan görevi teslim alacak olan Özlü'nün ilk programı da netleşti.

Düzce Belediye Başkanı olarak 5 yıl boyunca şehrin daha iyi noktalara gelmesi için çalışmalar yürütecek olan Özlü, her alanda kalkınma hedefiyle hareket edecek. Bu doğrultuda Düzce'nin spor şehri olması için bir çok projeyi hayata geçirmeyi planlayan Özlü'nün Düzce Belediye Başkanı olarak katılım sağlayacağı ilk program, yarın saat 17.30'da Düzcespor Kongresi olacak.

 


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ