Gündem
Işınlanacak mıydı?

Düzce Diriliş Gazetesi; Düzce'de gündem, asayiş, spor, siyaset ve Düzce Belediyesi bulabileceğiniz haber portalıdır.

Işınlanacak mıydı?
24.5.2018 - 18:59
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

AK Parti’nin ithal milletvekili Ayşe Keşir’in samimiyetsiz Düzcespor paylaşımı takıma uğursuz geldi.

AK Parti’nin halka rağmen Düzce’den ısrarla milletvekili adayı gösterdiği ithal aday Ayşe Keşir, Düzcespor, Bayrampaşa Spor arasında oynan amaç öncesi yaptığı paylaşımla halka şirin görünmek adına elinden geleni yaptı. Maç oynandığı sırada Ankara’da ki aday tanıtım toplantısında olan Ayşe Keşir, sosyal medya hesabından “Haydi gençler şampiyonluk kutlamasını birlikte yapalım” diyerek fotoğraf paylaştı.

Erkek vekillere gidin demişti

Aynı Ayşe Keşir, kendisine destek istemek için gelen Düzcespor yönetimine desteği erkek vekillerden isteyin diye geri çevirmişti. Ancak şampiyonluk kutlamalarını yapmaya çağrıda bulundu.

Kaç maça gitti? Otobüs desteği dahi yapmadı.

Düzce’nin milletvekili olduğunu iddia eden ve başarılardan kendisine çok büyük paylar çıkarmayı alışkanlık haline getiren Ayşe Keşir, Düzcelilerin maça gitmesini sağlayacak bir destekte bulunmadığı gibi maçlarını da takip etmedi. Keşir sadece başarılı durumlarda, bakan Faruk Özlü’nün geldiği zamanlarda maçlara giderek fotoğraflarda ki yerini almayı başardı.

Samimiyetsiz paylaşım

Diğer yandan şampiyonluk kutlamalarını birlikte yapalım diye çağrıda bulunan Ayşe Keşir, maç oynandığı sıralarda Ankara’da ki aday tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la fotoğraf çektirme yarışındaydı. Ankara’dan ışınlanması mümkün olmayan Keşir’in bu paylaşımı samimiyetsiz bulundu.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Bilal kurt

24.5.2018 - 23:24:23

Takım çıksaydı biz sahura kadar kutlardık vekilimiz de rahat rahat yetişir yanımızda olurdu. Siz ne kadar ithal deseniz de ayşe keşir hep içimizde. Burda doğmuş ve babasının görevi icabı farklı şehirlerde yaşamak durumunda kalmış. Her bayram aynı mezarlıkta geçmişlerimize beraber dua ediyoruz. Bu nasıl ithallik.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Kültür Koleji’nden Anlamlı Etkinlik
Orman ürünleri ihtisas OSB'si için toplandılar…
Kültür Koleji'nden Örnek Proje