Gündem
Ahmet Kaya’dan Örnek davranış…

Doların artışı nedeniyle bazı esnaflar krizi fırsata çevirerek fiyatları artırmak suretiyle vatandaşı canından bezdirirken, Akçakoca’nın reklam sektörünün lokomotif firmalarından olan Melek Reklamın sahibi Ahmet Kaya, örnek davranış göstererek herkesin takdirini kazandı.

Ahmet Kaya’dan Örnek davranış…
20.9.2018 - 02:02
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Doların artışı nedeniyle bazı esnaflar krizi fırsata çevirerek fiyatları artırmak suretiyle vatandaşı canından bezdirirken,  Akçakoca’nın reklam sektörünün lokomotif firmalarından olan Melek Reklamın sahibi Ahmet Kaya, örnek davranış göstererek herkesin takdirini kazandı.

Şimdiye kadar cami, okul gibi yerlerin  afiş ve tasarım çalışmaları ile reklam panolarından ücret almayan Ahmet Kaya,  herkese örnek olacak bir davranış göstererek Akçakoca’nın tüm köy ve mahalle okullarının tasarım, reklam ve uygulama işlemlerini de ücretsiz olarak yerine getirme kararı aldı.

Ahmet  Kaya yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Bir okulumuzun reklam işlerini yapıyordum. Bana işin maliyeti sorulduğunda aklıma okulların reklam işlerini ücretsiz yapma fikri doğdu. Hesabını yaptığımda bunun üstesinden gelebileceğimi gördüm. Zira ben bu memleketin ekmeğini yiyorum. Bu memlekette kazanıyorum. Bir anlamda kendimi bu toprağın insanına borçlu hissettim.  Geleceğimizin teminatı, yarınlarımız olan çocuklarımızın yetişmesine bir nebze olsun katkıda bulunabilirsem ne mutlu bana .Birçok sosyal duyarlılık konusunda olduğu gibi, okullarımız ve öğrencilerimizle ilgili tüm çalışmaları bugüne değin ücretsiz olarak nasıl yerine getirdiysem  bundan sonra da kendilerine her türlü desteği vermeye devam edeceğim.” şeklinde konuştu.

Dileğimiz Ahmet Kaya gibi örnek esnaf ile vatandaşlarımızın sayısının artması ve bu güzel davranışın herkese örnek olması.

 

 

 

 

 


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Sektörün  Sorunları Masaya Yatırılacak…