Gündem
Şahiin "Her Şey Düzce’nin Gelişmesi  İçin…"

 TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, Düzce'yi geliştirecek projeler için kadın girişimcilerin desteğinin önemine işaret ederek, “Kadınların ekonomiye yüksek oranda katılım sağlaması gerektiğine inanıyoruz.” dedi.

Şahiin
6.4.2019 - 18:06
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aslıhan Akbal Tüysüz ve kurul üyeleri, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Başkan Yardımcısı Ümit Ülgen, Genel Sekreter Ayten Nursel Kocadağ ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Kadın Girişimciler Kurulu’ndan beklentilerinin yüksek olduğuna işaret ederek, özellikle kadınların eğitimi konusunda çok sayıda proje beklentilerinin olduğunu ifade etti.

Şahin, kadınların ekonomiye yüksek oranda katılım sağlaması gerektiğine inandıklarını, Türkiye’nin ekonomik refaha çıkabilmesinin de bu katılımcı ekonomiye bağlı olduğunu söyledi. Kadın girişimcilerin talep ve beklentilerini de dinleyen Şahin, odada faaliyette olan komisyon ve kurullara kadınlardan temsilci istedi. Projesiz herhangi bir konuda destek alınabilmesinin imkanı olmadığını belirten Şahin, komisyon ve kurullarla birlikte TSO’nun, Düzce'yi geliştirecek projelere imza atılabileceğini de sözlerine ekledi.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ