Kaynaşlı
Kaynaşlı’da neler oluyor?

Düzce Diriliş Gazetesi; Düzce'de gündem, asayiş, spor, siyaset ve Düzce Belediyesi bulabileceğiniz haber portalıdır.

Kaynaşlı’da neler oluyor?
9.3.2018 - 16:08
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

Kaynaşlı Belediyesi ve ilçe teşkilatından yaşanan sıkıntılar gün yüzüne çıkmaya başladı. Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar’ın TOKİ’de ki bir araziyi ağabeyine satması haberleri ile başlayan sıkıntılar Kaynaşlı Belediye Meclis Üyelerinin istifasına ve ihraç edilmesine kadar geldi.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar hakkında TOKİ yapılacak alanda bir parselin ağabeyine satıldığı iddialarının ardından Kaynaşlı Belediyesi’nin hizmet binasının da satışının gündeme gelmesi ile birlikte kazanlar kaynamaya başladı.

İlçe başkanı meclis üyelerine kumpas mı kurdu?

Kaynaşlı Belediye Meclis Üyesi Murat Canazlar’ın iddiasına göre, AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Saim Özkan, belediye meclis üyelerine kumpas kurdu. Canazalar, “Sayın ilçe başkanım Saim Özkan bizi ihraç mekanizmasını çalıştırarak medyaya haber yapmanız en tabii hakkınızdır. Ancak parti içi demokrasi diye bizi birbirimize kırdırarak küstürerek nifak haset dolu davranış biçimleri, makam sahibi olarak yardım taleplerimizde ikiyüzlü davranarak bizi kandırarak nabza göre şerbet verme ve bizi palyaço durumuna düşürdüğünüz ne varsa sizi de unutmadım. Ömer Yıldırım’la bana “EROL BAYRAKTAR” belediyeyi usulsüz satıyor, kimse itiraz etmiyor. Ancak sizinle bu satışı durdururum diyerek işyerime gelip bana imza attırarak gazete haberlerine konu etmeniz hiç uygun olmadı. Görsel, delilli, ispatlı EROL BAYRAKTAR’ın arkasından iş çevirip hepimizi birbirine düşüren sen misin yoksa? İş yerimde imzamı alıp on dakika sonra arkasından konuştuğun belediye başkanımızla ayakkabıcı Özcan Aydın’ın orada Saffet Şen ile hangi yüzünüzle fotoğraf çektirip bir araya geldiniz. Arkadan sinkaf konuşup gazete haberi için bir araya gelirken EROL BAYRAKTAR’ın bundan haberi var mıydı? Bu arada ilçeyi allak bullak eden satış haberini ben işyerimde çalışırken yanıma gelip EROL BAYRAKTAR belediyeyi usulsüz satıyor yarın bizi de satar diyerek bir şeyler yapmalıyız atın şuraya imzaları herkes imzaladı EROL BAYRAKTAR şöyledir böyledir dediğinizi EROL BAYRAKTAR biliyor mu? Nasıl bir iş çeviriyorsunuz? Anlamadım. Neyse İHRAÇ edin bakalım. Mevla görelim Neyler Neylerse güzel eyler” dedi.

Belediye meclis üyeleri istifa etmeye başladı

Kaynaşlı’da yaşanan sıkıntılar ile birlikte AK Partili belediye meclis üyelerinden 7’sinin istifa ettiği bilgisine ulaşıldı. Ayrıca sayının artacağı da söylentiler arasında yer alıyor.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

İrfan AKDOĞAN

10.3.2018 - 12:09:35

CUMHUR İTTİFAKI NE GETİRİYOR Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ın ve Mhp genel başkanı Sayın Devlet Bahçelinin kurmuş oldukları cumhur ittifakı hiç kuşkusuz üstün zeka ve üst akıl ürünüdür. Nasıl mı? 1-Yeni Anayasaya göre Cumhurbaşkanın seçilebilmesi için % 50 oy alması gerekir. 1. Turda Ak partinin bu oyu alamama riski vardır. 2. Tura kalacak 2, turda Mhp Ak partiye oy verecektir. 2. Turda oluşacak zoraki ittifak yerine gönüllü ittifak kurmayı tercih etmişlerdir. 2-Ana muhalefet olan Chp nin oyları sürekli düşmekte % 20 lerde dolaşan bir oyla Ana muhalefet olmaya devamını engelleyip Mhp nin ana muhalefet olmasının önü açılmıştır. 3-Sayın cumhurbaşkanımız Ak parti teşkilatlarının ve yerel yönetimlerinin, vatandaşın kendisine olan büyük sevgisinden dolayı, kim aday olursa olsun seçilir. Mantığı ile rahat hareket etmelerini, şımarmalarını, önlemiş ve daha çok çalışmalarını sağlamıştır. 3-Genel seçimlerde adayları beğenmediği halde partiye zarar vermemek adına, Sayın Cumhurbaşkanına mahcup olmamak adına onun hatırı için istemeye istemeye oy vermek zorunda kalan Ak partili seçmenin önü açılmıştır. Çünkü artık Ak partililer Mhp ye oy verse de Sayın Cumhurbaşkanına oy vermiş olacaklardır. Dolayısı ile Milletvekili adayını beğenmeyen Ak partililer rahatlıkla Mhp ye oy verecek buda Ak partinin aday seçmede daha titiz davranması mecbur kılacaktır. Tabi aynı şey Mhp içinde geçerlidir. 4- Milletvekilleri bakan olamayacak dolayısı ile milletvekllleri Bakan olmak hevesi ile veya olamama korkusu ile Genel Başkana yalakalık yapma, yaranma, gözüne girme çabası içinde olmayacak, genel başkana değil vatandaşa yaranmak içi çalışmak zorunda kalacaktır. 5- Yerel seçimlerde Belediye Başkan aday adayları Genel Merkezin gözüne girmek için her türlü fırıldak çevirip rakiplerini her türlü iftira ve karalamalarla kendilerini aday yaptırıp Cumhurbaşkanımızın hatırına verilen oylarla seçilip 5 sene yan gelip yatamayacak kasa ve keselerini dolduramayacaklardır. Çünkü aday olmanın kriterleri değişmiştir. 6- Yerel seçimler de Mhp adayını beğendiği halde sırf parti zarar görmesin diye Ak partiye oy verenler artık gönül rahatlığı ile Mhp adayına oy verecektir. Çünkü Mhp nin Ak partinin ortağı olduğunu bilmektedir. Bu da Ak partinin Belediye Başkan adayını seçerken daha dikkatli olmasını sağlayacaktır. 7- En önemlisi Ak partiye mesafeli olanlar Ak parti adayını beğenmese de oy verecek başka parti bulamayanların önü açılmış vatandaş rahatlatılmıştır. CİHAN DEVLETİ YENİ OSMANLI DEVLETİ TÜM İSLAM ALEMİNE HAYIRLI OLSUN ZAFER İSLAMINDIR.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ