Kaynaşlı
Belediye hizmetleri için yeni lojistik garaj

Kaynaşlı Belediyesi’nin vatandaşa daha iyi hizmet verebilmesi adına yapılan lojistik garajla, İtfaiye, Fen İşleri, Kanalizasyon ve Su İşleri Birimleri’ne ait araçlar, daha iyi hizmet verebilmeleri için daha efektif bir biçimde konumlandırılıyor.

Belediye hizmetleri için yeni lojistik garaj
29.10.2018 - 03:17
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Kaynaşlı belediyesi, bir çok birimleen son teknolojiye uygun olarak inşa ettiği lojistik garaj çalışmalarında sona geldi..Ekiplerin yoğun bir biçimde çalışmalarını sürdürerek tamamladığı alanda, araç yıkama kanalı ve tuz deposu da bulunurken, garaj alanındaki tüm teknolojik olanaklar ve son teknolojiyle donatılmış araçlar halka hizmet için hazır tutuluyor.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, lojistik garajla ilgili verdiği bilgide, günü kurtarmayı hiçbir zaman ilke edinmediklerini belirterek, daima gelecek odaklı projeleri hayata geçirmek için çabaladıklarını vurguladı. Bayraktar, “Lojistik garaj önemli projelerimizden biriydi. Lojistik Garaj projemize büyük önem verdik çünkü bu garaj yalnızca bugün değil, gelecekte de ilçemiz için büyük önem taşıyacak. Lojistik garaj, Kaynaşlı’nın önümüzdeki 50-100 yıllık sürecinde önemli rol oynayacak.” diye konuştu.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ