Siyaset
MHP’deyken belediyenin evraklarını CHP’ye vermişti

Düzce Diriliş Gazetesi; Düzce'de gündem, asayiş, spor, siyaset ve Düzce Belediyesi bulabileceğiniz haber portalıdır.

MHP’deyken belediyenin evraklarını CHP’ye vermişti
6.4.2018 - 17:12
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

MHP’den Belediye Meclis Üyeliği görevindeyken, Düzce Belediyesi’ne ait evrakları CHP’ye verdiğini söyleyen ve bir dönem birbirlerine hakaret aşamasına gelen iki partinin il başkanı buluştu.

MHP döneminde belediye meclis üyeliği görevini yürüten İYİ Parti’nin İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu, belediyeye ait bazı evrakları CHP’ye vererek muhalefet yapmasını sağladığını kendi ağzı ile itiraf etmişti. Bu süreçten sonra CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan ile İYİ Parti İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu arasında atışmalar başladı. Atışmaları unutan iki isim bir araya geldi ve ziyaret gerçekleştirdi.

Ancak akıllarda CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan’ın sorduğu şu sorular kaldı;

1-Sayın Katırcıoğlu tek adamlığın ve parlamenter sistemin oylandığı 16 Nisan referandumunda neden sessiz kalmış ve tarafını belli etmemiştir?

2-Kurucu il başkanlığı açıklanmadan henüz 2 gün önce partisinden istifa eden Sayın Katırcıoğlu neden İYİ Parti saflarına katılmak için bu kadar beklemiştir?

3-Sayın Katırcıoğlu acaba İl Başkanı olarak atanmamış olsaydı MHP’deki görevlerinden istifa edecek miydi?

4-Sayın Katırcıoğlu, MHP muhalifi olan Sayın Meral Akşener çeşitli iftira ve hakaretlere maruz kalırken bu durumdan rahatsız olmuş ve tepki göstermiş midir?

5-Bu kadar garantici siyaset yapmasının sebebi Düzce’nin mi yoksa kendi geleceği için midir?

İnanıyorum ki bu sorularımın cevabı ile MHP'den ayrılan ve iyi partiyi tercih olarak gören ülkücü-milliyetçi kardeşlerimiz İYİ Partinin kimler için İYİ bir tercih olduğunun cevabını bulacaktır. Şunu da hatırlatmak isteriz ki,partimizin sembolü olan altı okun bir tanesi de milliyetçiliktir.”

Katırcıoğlu ise şu cevabı vermişti; “5 soruya 1 cevap yeter başlığı ile; “kaliteli insan işiyle, boş insan kişiyle uğraşır”  

 


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Aslan

8.4.2018 - 21:55:33

Sayın editör siyasette geçmişte söylenen şeylerle ilgili konulara girersek.ak parti ve MHP bin birbirleri ile ilgili söylediklerine bakın lütfen.gerçi biliyorsunuz da ben yine hatırlatayım istedim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Bıyık,  “ Dünyaya Türklerin Nasıl Bir Millet Olduğu Gösterildi”
Küçük; Yakınlarına Makam Vatandaşa Azar
Özlü, kuru ekmek ve hoşaf dağıttı