Siyaset
Dilber sahaya indi

Düzce Diriliş Gazetesi; Düzce'de gündem, asayiş, spor, siyaset ve Düzce Belediyesi bulabileceğiniz haber portalıdır.

Dilber sahaya indi
2.5.2018 - 18:35
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Avukat Ali Dilber, adaylık süreci öncesi parti teşkilatlarına kendisini tanıtmak için sahaya indi. Dilber, Gümüşova, Gölyaka ve Cumayeri teşkilatlarını gezdi.

AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Avukat Ali Dilber, adaylık süreci öncesinde parti teşkilatlarına kendisini tanıtmak ve hedeflerini anlatmak için sahaya inerek gezi çalışması başlattı. Dilber, Gümüşova İlçe Başkanı Cihan Ünal, Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, Gölyaka İlçe Başkanı Fazlı Koç, Cumayeri İlçe Başkanı Musa Birdal, İl Genel Meclis Üyesi Şaban Arslan ve Kazım Sağlam’ı ziyaret etti.

Dilber ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada “Dürüstlük, merhamet, sadakat ve adalet birer hayal değildir. Aksine her insanın ulaşabilmek adına elinden gelen gayreti sarf etmesi gereken erdemlerdir. Bizde buna istinaden erdemlilik bilinci ile bu yüce milletin ve Düzce'mizin vekili olabilmek adına bu yola çıktık. Davamızın tereddütsüz tek lideri, Bilge devlet adamı, ülkemizin en büyük şansı muhterem Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendinin ve mensubu olmaktan onur duyduğum AK Partimizin önderliğinde ülkemiz ve insanımız için mücadelemizi yarına kadar değil, sonuna kadar sürdürmeye devam edeceğiz. Ülke olarak yedi düvele karşı tek başına mücadele verdiğimiz bir dönemde, İslam aleminin umudu olan ülkemiz ve liderimiz Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendinin , emrinde olmaya devam edeceğiz” dedi.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ