Siyaset
Seçkin hedeflerini anlattı

Düzce Diriliş Gazetesi; Düzce'de gündem, asayiş, spor, siyaset ve Düzce Belediyesi bulabileceğiniz haber portalıdır.

Seçkin hedeflerini anlattı
9.5.2018 - 16:18
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

27. Yasama Dönemi Adalet ve Kalkınma Partisi Düzce Milletvekili Aday Adayı Erkan Seçkin, Düzce’ye daha fazla hizmet edebilmek amacı ile aday olduğunu söyledi.

Düzce Milletvekili Aday Adayı Seçkin 27. Yasama Dönemi Adalet ve Kalkınma Partisi Düzce Milletvekili Aday Adayı Erkan Seçkin, Düzce'ye daha fazla hizmet edebilmek amacı ile aday olduğunu söyledi. "Başarılmayacak hedef yoktur" seçim manifestosunu açıklayan Erkan Seçkin "İnanıyorum ki gelecek, bu günden ona hazırlananlara aittir. Cumhur Başkanımızın dediği gibi; 'Başarılmayacak hedef yoktur' Yeter ki hedeflerimiz ortak olsun. İnanalım, birlikte çalışalım. Milletimiz kazansın" dedi.

Erkan Seçkin, düzenlediği toplantıda basın mensuplarına hedeflerini anlattı. AK Parti'den aday adayı olduğunu söyleyen Seçkin "Bu kutsal vazife için şahsım milletvekili adayı olamasam dahi aday gösterilecek arkadaşlarım ile birlikte tüm çalışmalarında yanlarında olacağımı, aday olmam durumunda daha fazla sorumluluk ile çalışmak gerektirdiğini, milletimizin menfaatleri için her zaman vazife aldığımı ve bundan sonra da yılmadan çalışacağım. İnanıyorum ki gelecek, bu günden ona hazırlananlara aittir" dedi.

Erkan Seçkin Düzce ve bölge ile ilgili görüşlerini ve yapılması gerekenleri anlattı. Turizm, sanayi, tarım ve hayvancılık, fuar alanı, hava parkı, yat limanı, Onkoloji Hastanesi ve Sanatoryum, hızlı tren, yerli otomobil ve projelerinin temel hedefleri hakkında bilgiler verdi. Fikir birliği önemli Yapılacak tüm çalışmaların, alınacak tüm kararların toplumsal uzlaşı ve fikir birliği ile alınmasının çok önemli olduğunu ifade eden Seçkin, mevkilerin gelip geçici olduğunu ancak yapılacak eserlerin, çalışmaların ilin ve bölgenin geleceğini etkileyeceğini söyledi.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ