Siyaset
MHP seçmeni tepkili

Düzce Diriliş Gazetesi; Düzce'de gündem, asayiş, spor, siyaset ve Düzce Belediyesi bulabileceğiniz haber portalıdır.

MHP seçmeni tepkili
18.5.2018 - 12:06
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

Milliyetçi Harekat Partisi, Düzce milletvekili adaylarını açıkladı. MHP seçmeni bu duruma tepki gösterdi.

Milliyetçi Harekat Partisi, Düzce milletvekili adaylarını açıkladı. MHP listesinde birinci sıra adayı eski İl Başkanı Ümit Yılmaz olurken, ikinci sıra adayı Yusuf Arslan, üçüncü sıra adayı ise Zekeriya İlçe oldu.

Bu adayların toplumda karşılığı yok

Ancak MHP’nin aday gösterdiği isimlerin toplumda karşılığı bulunmuyor. Daha önce MHP saflarında adı dahi duyulmamış olan ikinci ve üçüncü sıra adayları ile MHP’nin Düzce’de seçim kazanması zor görünüyor.

MHP seçmeni tepkili

MHP’nin listesinin açıklanmasının ardından hem sosyal medyada hem de yerel medyanın yaptığı haberlerin yorumlarında MHP’li seçmenlerin listeye büyük tepki gösterdiği gözlendi. Bununla birlikte MHP’de görev almış kişilerde seçimlerden umudunu kesti.

Ömer Küçük beklentisi insanları heyecanlandırmıştı

Diğer yandan MHP’den aday adayı olan Ömer Küçük’ün isminin geçmesi tüm seçmenleri heyecanlandırırken, listede isminin olmaması bütün umutları kırdı. MHP’nin Düzce’den alacağı oy oranının düşmesi beklenirken, milletvekili çıkarması ise imkansız hale geldi.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

ahmet

18.5.2018 - 14:34:42

O tabi ki haberi yapan arkadaşın görüşü.Basın bu haberi ne kadar araştırıp da haber yaptı acaba ? Liste gece 2'de açıklandı.8 SAATTE kime ne sordunuz da bu kanıya vardınız ? Bence çok iyi bir liste.Ömer KÜÇÜK kaç seçim kaybetti.Taze kanlara ihtiyaç var Düzce'de.Ümit YILMAZ'da iyi bir tercih.Doğru DÜRÜST ve çalmayacak bir abimizdir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ