Siyaset
Biraz vizyon gerekiyor

...

Biraz vizyon gerekiyor
20.5.2018 - 14:10
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

MHP’nin Bolu’da birinci sıra milletvekili adayı Adem Evcil sosyal yaşamın içinde yer almaya çalışırken, Düzce’de ki MHP adayları ise halen kahvehane ve pazaryerlerinde destek aramaya devam ediyor.

MHP Düzce milletvekili adaylarını açıkladı. Bununla birlikte MHP Bolu milletvekili adaylarının da kimler olduğu belirlendi. MHP’nin Bolu birinci sıra milletvekili Adayı Adem Evcil oldu.

İl başkanlığında da aktifti

MHP’nin Bolu Milletvekili Adayı Adem Evcil, il başkanı olduğu dönemde olduğu gibi adaylık döneminde de hem vizyonu hemde kişiliği ile takdir topluyor. Her alanda sosyal etkinliklere katılan hatta kız isteyerek yuva kuran Evcil, her programa eşi Derya Evcil ile birlikte katılarak aynı zamanda kadın seçmenlerinde gönlünü kazanmaya çalışıyor.

Düzce adayları kahvehane ve pazardan çıkamadılar

Düzce’de ise MHP’nin adayları halen kahvehane ve pazaryerlerinde destek aramaya devam ediyorlar. Kahvehane ve pazaryeri ziyaretlerinin önemi kadar, sosyal hayata daha farklı yöntemlerle de entegre olmaları gerektiğini bir an önce farkına varması gereken özellikle MHP 1. Sıra ardayı Ümit Yılmaz’ın daha etkili danışmanlık hizmeti alması gerekiyor.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ