Siyaset
Bakan Özlü, “Muharrem Bey dersine iyi çalışmıyor”

...

Bakan Özlü, “Muharrem Bey dersine iyi çalışmıyor”
25.5.2018 - 21:18
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

BİLİM, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekili aday adayı olan isimlerle iftar yemeğinde bir araya geldi. Özlü, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin yerli otomobil hakkında ki görüşlerine cevap vererek “Muharrem Bey dersine iyi çalışmıyor” dedi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti’den Düzce Milletvekili aday adayı olan isimlerle iftar yemeğinde bir araya geldi. Özlü, iftar yemeği sonrası yaptığı açıklamada seçim süreci içerisinde her vatandaşa ulaşacaklarını ifade ederek “Çok çalışacağız. Bütün vatandaşlarımıza ulaşacağız. Dertlerini dinleyeceğiz. Bu süreçte gelecek için dün seçim beyannamemizi açıkladık,  gelecek için vaatlerimizi, sözlerimizi kendileri ile paylaşacağız” dedi.

“Muharrem Bey dersine iyi çalışmıyor”

Bir televizyon programında yerli otomobil projesi ile ilgili olarak açıklama yapan Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin söylemlerine cevap veren Özlü, “Muharrem Bey’in konuşmalarınıza baktığınız zaman Muharrem Bey dersine iyi çalışmıyor. Geçen defa da TÜBİTAK Başkalığı için bir konuşma yaptı. Veterinerden TÜBİTAK Başkanı yapmayacağım dedi. Oysa ki TÜBAT Başkanı veteriner hekim değildir. Kaldı ki veteriner hekimde olabilir. Muharrem Bey derslerine iyi çalışmıyor. Muharrem Bey’in yaptığı bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaktır. Dersine iyi çalışmıyor. Şunu bilmesi gerekir ki Muharrem Bey’in Bizim üreteceğimiz otomobil elektrikli otomobildir. Elin maskın ürettiği teskanın ürettiği bir otomobildir. Bir teknoloji ürünüdür. Geleceğin teknolojilerine haiz bir ürün ortaya çıkaracağız. Maliyetinin yarıdan çoğu yazılım olacak olan bir otomobilden bahsediyoruz. Tamamen geleceğin teknolojilerini yansıtan bir otomobilden bahsediyoruz. Dersine iyi çalışmıyor” şeklinde konuştu.

 


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Çok net açıklama
15.6.2018 - 13:59
Çok net açıklama
Vah Ercan Hoca vah
18.6.2018 - 10:22
Vah Ercan Hoca vah
Partisi için sahaya indi
18.6.2018 - 22:58
Partisi için sahaya indi