Siyaset
Siyasi hayatı İYİ bitmeyecek

Düzce Diriliş Gazetesi; Düzce'de gündem, asayiş, spor, siyaset ve Düzce Belediyesi bulabileceğiniz haber portalıdır.

Siyasi hayatı İYİ bitmeyecek
4.6.2018 - 13:47
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

İYİ Parti’nin Düzce 1. Sıra milletvekili adayı Ercan Katırcıoğlu, sahnelerden çekildi. MHP Belediye Meclis üyesiyken daha aktif olan ve her şeye muhalefet tutumu sergileyen Katırcıoğlu’nun seçimlerden ümidini kestiği öğrenildi.

İYİ Parti Düzce 1. Sıra milletvekili adayı Ercan Katırcıoğlu, gittiği seçim gezilerinde gerekli desteği göremeyince seçimlerden de umudunu kesti. Vatandaşlar, Katırcıoğlu’nu gördükleri yerde yollarını değiştirmeye başladılar. Son dönmede İYİ Parti’nin sergilediği genel siyasetteki tutum ve davranışlar da hem partiye hem de Katırcıoğlu’na olan ilginin gün geçtikçe düşmesine neden oldu.

MHP Belediye Meclis Üyesiyken daha aktifti

Katırcıoğlu, MHP’den Düzce Belediye Meclis üyesi olduğu dönemde meclis salonunda en çok konuşan ve her şeye muhalif tutumu ile tanınıyordu. Katırcıoğlu’nun performansı milletvekili adayı olunca düştü.

CHP’ye belge taşırken daha cesaretliydi

Ayrıca, son dönemde cesareti kırılan Katırcıoğlu, CHP’ye Düzce Belediyesi’nin belgelerini taşırken ve muhalefet yaptırırken daha cesaretli duruyordu. Katırcıoğlu’nun hem İYİ Parti İl Başkanlığı yapması hem de milletvekili adayı olması Düzce’de sıkı bir muhalefet olacağını düşündürdü ancak vatandaşlar yanıldı.

Siyasi mefta olarak anılacak

Katırcıoğlu'nun 25 Haziran sabahında emekli öğretmen olarak uyanması ve siyasi meftalar arasında yer alması kaçınılmaz gibi görünüyor. Düzce'de karşılığı olmayan Katırcıoğlu'nun Düzce'den giderek memleketine yerleşmesi ve emekliliğinin tadını çıkaracağı planları yaptığı da öğrenildi. 


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Garip bir hırs hikayesi...

4.6.2018 - 14:44:40

Bu belki de son fırsat diyerek cıktığı bu yolda ne siyasi muhasebe ne de maddi muhasebe yapti, sadece aday olmakla akşener rüzgarından faydalanirım dedi; ama bu da olmadı kocaman bir hezimet...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Çok net açıklama
15.6.2018 - 13:59
Çok net açıklama
Vah Ercan Hoca vah
18.6.2018 - 10:22
Vah Ercan Hoca vah
Partisi için sahaya indi
18.6.2018 - 22:58
Partisi için sahaya indi