Siyaset
Çakır garaj esnafını dinledi

...

Çakır garaj esnafını dinledi
5.6.2018 - 23:09
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Fahri Çakır, beraberinde Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’la birlikte şehirlerarası otobüs terminalini ziyaret ederek destek istedi. Garaj esnafı ise Çakır ve Ay’a sorunlarını anlatarak çözüm noktasında söz istedi.

AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Fahri Çakır ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, şehirlerarası otobüs terminalini ziyaret etti. Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali Dernek Başkanı Resul Üçüncü ve firmaların acente sahipleri ile görüşen Çakır ve Ay destek istediler. Çakır, Dernek Başkanı Resul Üçüncü ile görüşerek birebir yaşanan sorunları dinleme fırsatı buldu.

Otobüs firma acente ve sahipleri adına konuşan Resul Üçüncü ise garaj esnafının ve taşıyıcıların sorunlarını anlatarak çözüm noktasında söz istedi.  Üçüncü “Sayın milletvekili adayımız Fahri Çakır, birebir sektörden gelen bir isim olduğu kendisinden beklentilerimiz oldukça yüksek. Kendisini bizi dinleyerek sorunlarımızı tek tek not aldı ve çözüm konusunda da söz verdi” dedi.

Çakır, milletvekilliği seçimleri sonrasında garaj esnafının sorunları ile yakından ilgileneceği sözünü verdi. Milletvekili Adayı Çakır, “Evet bizim sektörde önce vereceksin sonra alacaksın. Sorunları zaten biliyorduk. Ancak sayın Dernek Başkanı Resul Üçüncü bize bilmediklerimizi de anlattı. Ne gerekiyorsa yapacağız ve sonuna kadar yanınızda olacağız” şeklinde konuştu.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Çok net açıklama
15.6.2018 - 13:59
Çok net açıklama
Vah Ercan Hoca vah
18.6.2018 - 10:22
Vah Ercan Hoca vah
Partisi için sahaya indi
18.6.2018 - 22:58
Partisi için sahaya indi