Siyaset
Düzce’nin çocuğu Düzce’yi es geçmiyor

...

Düzce’nin çocuğu Düzce’yi es geçmiyor
7.6.2018 - 00:04
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, yoğun iş temposunun içerisinde Düzce’yi es geçmiyor. Sık sık Düzce’ye gelen ve seçim çalışmalarına katılan Bakan Özlü, vatandaşların dertlerini dinleyerek, insanlara dokunmaya çalışıyor.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce’ye sık sık zaman ayırarak Düzce’den vazgeçmediğini ve geçmeyeceğini her platformda dile getiriyor. Akşam saatlerinde Düzce’ye gelen Bakan Özlü, ilk olarak bir beton firmasını gezdi ve yapılan çalışmaları inceledi.

Bakan Özlü ardından Gölyaka Belediyesi’nin düzenlediği iftar yemeğine katıldı. İftar sonrası vatandaşlara seslenen Bakan Özlü,”Sizlerle uzun bir yol yürüdük. Milletvekili adayı olarak, milletvekili olarak, bakan olarak, farklı görevlerle karşınıza çıktım. Gücüm yettiğince siz sevgili kardeşlerimin dertlerine derman olmaya, Düzcemizin ve Gölyakamızın gelişmesi ve kalkınması için el vermeye çalıştım. Şükürler olsun ki; kısa zamanda çok iyi mesafeler aldık. Beni hep desteklediniz, bağrınıza bastınız. Sizlerin desteğini ve duasını her zaman yanımda hissettim. Siyasi hayatım boyunca bana ve partime verdiğiniz desteklerden dolayı, şükranlarımı sunuyorum. Sadece siyasetçi kimliğimle değil, bütün çalışma hayatım boyunca; sizlere omuz vermeye, taleplerinizin takipçisi olmaya devam ettim. Bundan sonra da, konumum ne olursa olsun, tüm gücümle yanınızda olacağımı bilmenizi isterim” dedi.

“Halka hizmet Hakka hizmet düsturuna göre hareket ettik”

Bakan Faruk Özlü, çalışmalarında adaletli olmaya gayret gösterdiklerini belirterek “AK Parti olarak Türkiye’ye, Düzce’ye ve Gölyaka’ya; neler kazandırdığımızın yakından şahidisiniz. Bilmenizi isterim ki; biz hep inancımızın bize gösterdiği yolda yürüyüp, “Halka hizmet, Hakk’a hizmettir” düsturuna göre hareket ettik. O yüzden; halkımıza hizmet etmeyi kendimize görev edindik, bu hizmet aşkıyla yapılamaz denilenleri yaptık. Siyaseti, sadece halkımıza hizmet etmenin bir aracı olarak gördük ve o aracı en verimli bir şekilde kullanmaya özen gösterdik. Milletimizin çok daha iyisine layık olduğuna gönülden inandık. O inançla Türkiye’nin sadece günlük sorunlarını çözmeyi değil, gelecek vizyonunu da belirlemeyi kendimize görev edindik. İşte ülkemizin önüne koyduğumuz 2023, 2053 ve 2071 hedefleri bu inancın bir yansımasıdır. İnşallah nasıl ki, bu güne kadar var gücümüzle çalışıp sorunları birer birer çözdüysek, bundan sonra da aynı azimle ülkemizi ve milletimizi o hedeflere taşıyacağız. İşte bu yüzden; Vakit Türkiye vakti, Vakit Düzce Vakti diyoruz” şeklinde konuştu.

“Sağlıktan, enerjiye kadar her gün büyüdük”

Bakan Faruk Özlü, Düzce’nin er geçen gün büyüdüğünü ifade ederek “Düzce’mizin; ulaştırmadan sağlığa, enerjiden tarıma, şehircilikten sosyal dayanışmaya, bilimden sanayiye kadar, her alanda; nasıl büyüdüğünün, geliştiğinin ve marka şehir olduğunun en yakın şahidisiniz. Düzce’mizin aldığı her mesafe bir Düzceli olarak beni gururlandırıyor, onurlandırıyor. Ama Düzce’ye hizmetlerimiz daha bitmedi. Düzce ile ilgili hayallerimiz daha tamamlanmadı. Türkiye, hedeflerine adım adım yürürken, Düzce’miz de gelişmeye ve büyümeye devam edecek. Sizler; bu güne kadar gerek liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a, gerek AK Parti’ye, gerekse bizlere verdiğiniz destekle, Düzce için attığımız her adımda gücümüz, kuvvetimiz oldunuz.  Bu karşılıklı dayanışmamızın devam edeceğinden, gönül bağlarımızın her geçen gün daha da güçleneceğinden hiçbir şüphem yok. İnanıyorum ki; 24 Haziran’da da, Düzceli hemşehrilerim, hem Sayın Cumhurbaşkanımızı, hem de AK Partimizi bağrına basacaklar. Hem liderimizi yeniden Cumhurbaşkanı yapacağız. Hem de, Partimizi Meclis’te büyük bir çoğunluğa ulaştıracağız.  Ve hep birlikte “Güçlü Meclis, güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye” hedefine yürüyeceğiz” dedi.  

Bakan Özlü, ardından AK Parti Gölyaka seçim irtibat bürosunu dualarla açtı ve vatandaşlarla sohbet etti.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Çok net açıklama
15.6.2018 - 13:59
Çok net açıklama
Vah Ercan Hoca vah
18.6.2018 - 10:22
Vah Ercan Hoca vah
Partisi için sahaya indi
18.6.2018 - 22:58
Partisi için sahaya indi