Siyaset
Son çırpınışlar

...

Son çırpınışlar
11.6.2018 - 01:26
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

İYİ Parti Düzce Milletvekili Adayı Ercan Katırcıoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı gönderi ile alay konusu oldu. 5 Mart 2018 tarihinde açılan Kapalı Pazaryeri’ni Haziran’da açılmış gibi göstermeye çalışan Katırcıoğlu’nun paylaşımı kendi kendisini rezil etmeye yetti.

İYİ Parti’nin projesiz milletvekili adayı Ercan Katırcıoğlu bu kez baltayı taşa vurdu. Katırcıoğlu, Keleş dönemindeki Düzce Belediye Meclis Üyeliğinden kalma alışkanlıkla “Belediyeyi eleştirirsem halk nezdinde puan kazanırım” düşüncesiyle Başkan Dursun Ay üzerinden Ak Parti’yi sosyal medyadan vurmaya kalkıştı. Bilindiği gibi Düzce Belediyesi, başkan ve belediyenin icraatlarından halkın haberi olması için 3 ayda bir bülten yayınlıyor. Bültenin Haziran sayısında Düzce Belediyesi’nin başarılı projelerinden olan Pazaryeri’nin halkın hizmete sunulduğu şeklinde haber yapıldı.

Pazaryerinin 05 Mart 2018 tarihinde açıldığından ve bültenin 3 ayda bir yayınlandığından haberi olmayan ya da bildiği halde kendisine puan kazandırmak için Haziran ayında paltoyla açılış yapıldığını ifade eden Katırcıoğlu’nun söz konusu paylaşımı sosyal medyada alay konusu oldu.

Katırcıoğlu’nun paylaşımını gören vatandaşlar “ Siyasi hiçbir iddiası olmayan Müflis Siyasetçi Katırcıoğlu, Müflis tüccarın eski defterlerini karıştırması gibi kendisini eski günlerde sanıyor.  Belediyenin bültenini günlük gazete mi sandın…! Bu şekilde ucuz numaraları bırak! Belediyeden sana ekmek çıkmaz, boşuna uğraşma! şansını başka şekilde dene” şeklinde tepkilerini ifade ettiler…


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Ertuğrul çiçek

11.6.2018 - 02:07:48

Eeeee belediyeden artik evrak ele geciremeyince ne etsin bültenden bir sey düşürürüm demış ama kendi düşmüş. Bu arada benim sorulara cevap versin bültenden ekmek çıkarmaya çalışacagına.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Çok net açıklama
15.6.2018 - 13:59
Çok net açıklama
Vah Ercan Hoca vah
18.6.2018 - 10:22
Vah Ercan Hoca vah
Partisi için sahaya indi
18.6.2018 - 22:58
Partisi için sahaya indi