Siyaset
Keşir dersini almışa benziyor, darısı Çakır’a

Keşir dersini almışa benziyor, darısı Çakır’a
3.8.2018 - 19:21
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Önceki döneminde halkın arasında pek görünmeyen, vekil olarak da kayda değer bir başarı sağlayamayan, seçim kampanyası esnasında yaptığı çıkışlarla partisine oy kaybettiren Düzce Milletvekili Ayşe Keşir. Seçimlerden sonra kendisine yapılan uyarıları dikkate almış olacak ki halkın arasında boy gösteriyor.

Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in esnafları ziyaret etmesi, vatandaşları şaşırttı. Seçim bittikten sonra siyasileri çok fazla karşılarında göremeyen vatandaşlar, Keşir’in bu ziyaretlerinden çok memnun kaldılar. 

24 Haziran seçim kampanyalarında yaptığı çıkışlarla Ak Parti’ye oy ve vekil kaybetmesine neden olan Ayşe Keşir, seçimlerdeki bu kayıp nedeniyle dersini almışa benziyor.

Halkın gönlüne giden yolun samimiyetten ve halkın içinde olmaktan geçtiğini anlayan Keşir’in, halkın arasında dolaşmaya devam etmesi, pek alışık olmadığımız bir durum olmasından dolayı şaşkınlıkla karşılanıyor.

 Düzce TV’nin haberine göre seçimden seçime hatırlanan, seçim  üstü siyasileri karşılarında gören vatandaşlar Keşir’in ziyaretlerine hem şaşırdılar hem memnun kaldılar.

Şehir merkezinde esnafları tek tek ziyaret ederek, hatırlarını soran Keşir, kâh köy kâh sanayi kâh kahve ziyaretleri ile seçimden seçime değil de her daim halkın içinde olduğunu gösteriyor


 


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ