Siyaset
Sanki oy kaybettiren kendisi değilmiş gibi…

Milletvekili seçilir seçilmez ortadan kaybolan ve partinin düzenlediği önemli toplantılara dahi katılmayan Fahri Çakır nihayet ortaya çıktı.

 Sanki oy kaybettiren kendisi değilmiş gibi…
28.09.2018 - 14:44
1 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

24 Haziran seçimlerinde Düzce halkı Fahri Çakır’ın aday olması nedeniyle AK Parti’ye oy vermedi, bu nedenle de parti önemli ölçüde oy ve vekil kaybetti . Çakır  Ak Parti’ye oy kaybettiren kendisi değilmiş gibi belediye başkanlığına aday olacak kişinin partiye bir oy dahi kaybettirmemesi gerektiğini söyledi.

Düzce Milletvekili Fahri Çakır seçimlerden sonra ortadan kayboldu. Meclis’in tatil olması nedeniyle Düzce’de halkın arasında olması gereken Çakır, Düzce’ye uğramadığı gibi düzenlenen önemli toplantılara dahi katılmadı.

Geçtiğimiz günlerde Öncü TV’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Fahri Çakır  24 haziran seçimlerinde partisine oy ve vekil kaybettirdiğini unutarak, belediye başkanlığına aday olacak kişilerin partiye bir puan dahi oy kaybettirmemesi gerektiğini söyledi.

Çakır şunları söyledi “Düzce Belediye Başkanı kim olacak, il başkanı kim olacak, ilçe başkanları kim olacak diye söyleniyor. Biz, bu konuda çok şey yapıyoruz ama az açıklama yapıyoruz. Düzce için gayret sarf eden, coşkuyu ve heyecanı en yüksek noktaya taşıyanı aday olarak göstermek gerekiyor. Yeni kişilere görev verilecekse onların mutlaka toplumda yer almış olması gerekiyor. Dolayısıyla çıkan adayların Düzce’nin oyunu asla ve asla bir puan bile düşürmemesi lazım. Düzce’de siyasi kimlik taşıyan, siyasi etik taşıyan hiç kimseye ben hayır demem. Benim siyasi ahlakım ayrıca teşkilatın da bir gereğidir.”

 

 

 


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
1 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ