Siyaset
Örnek gösterilen Düzce için adayım…

MHP’nin genç Belediye Başkan Aday Adayı Celal Kasapoğlu, Düzce ile ilgili olan hayallerini sıraladı.

Örnek gösterilen Düzce için adayım…
10.10.2018 - 21:59
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayı Celal Kasapoğlu, neden belediye başkan aday adayı olduğunu anlattı. Düzce ile ilgili hayalleri olan Kasapoğlu, “Siyaset; sosyal, ekonomik, fiziksel, idari vb. başlıklar altında sıralanan sorunlara uygulanabilir çözüm önerileri getirmek ve sahip olunan potansiyeller doğrultusunda da gelişime katkı sağlayacak projeler üretmektir . Toplumun zamanını, haklarını ve kaynaklarını akılcı şekilde yönetmektir. Siyaseti anladığım tanımı ile icra edebilmek için önümüzdeki dönem yapılacak olan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Aday Adayı olarak yola çıktım” dedi.

İşte Kasapoğlu’nun yaşanılabilir Düzce hayallerini sıralayarak “Düzce’de yaşayan bir vatandaş olarak samimi bir niyetle Düzce için elimden geleni yapmak. Bir şehir plancısı olarak Düzce’nin çehresini değiştirecek atılımları gerçekleştirmek. Çevre illeri örnek gösteren değil, çevre illerin örnek gösterdiği şehri inşa etmek. Tüm içtenliğimle herkese ulaşmak, her soruna talip olmak. Düzce’yi Düzceliler ile hep birlikte yönetmek. Tüm enerjimle Düzce’ye ait hayallerimi gerçekleştirebilmek için bu göreve talip oldum. Aday adaylığı başvurumu yaptığım andan itibaren desteğini ve güzel temennilerini ileten herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Diğer aday adaylarına da başarılar dileyen Kasapoğlu, “Partimiz içinde aynı şekilde aynı niyetle bu göreve talip olmuş ya da olacak olan tüm aday adaylarına tüm içtenliğimle başarılar diler, aday adaylığını açıklamış olan değerli büyüğüm Sayın Erdoğan Bıyık Bey’e tebrik ve başarı temennilerinden ötürü ayrıca teşekkür ederim. Aday adayları olarak bir mevki rekabetiyle ayrışmaktan ziyade , dayanışma ve uyum içinde tek bir ortak amaç için çalışmaktayız. Bu amacımız da Düzce’ye değer katacak işler üretmekten ibarettir” ifadelerini kullandı.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ