Siyaset
İbrahim Ercan dua alıyor

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, AK Parti’nin seçim manifestosu olan “gönül belediyeciliğini” tam anlamıyla uyguluyor.

İbrahim Ercan dua alıyor
4.2.2019 - 19:30
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Belediye hizmetlerinin yanı sıra Boğaziçi’nde çalınmadık kapı bırakmayan, özellikle yaşlı ve hastaları ziyaret ederek sıkıntılarına ortak olan, çözüm üreten Ercan, vatandaşlardan bol bol dua alıyor.

Gönül belediyeciliğini yürekten yapan Ercan, ziyaret ettiği hastaların hayır dualarını alırken, maddi ve manevi anlamda her türlü desteği sağlıyor. Vatandaşların dertleriyle dertlenen, sıkıntılarına ortak olan, halkın sıkıntılarını çözen İbrahim Ercan, Boğaziçi’nde AK Parti’nin “gönül belediyeciliği” felsefesini tam anlamıyla yerine getiriyor.

Ercan, “Biz, hem inancımız, hem geleneklerimiz, hem de milli ve manevi değerlerimizin gereği olarak gönül belediyeciliğini inanarak, yaşayarak yerine getirmeye çalışıyoruz. Sadece seçim dönemi değil, 5 yıla yakın süre vatandaşlarımızın her zaman yanında olduk, sıkıntılarını paylaştık, kötü günlerinde elimizden geldiğinde destek olduk” dedi.

Ercan, gönül belediyeciliğini Allah rızası için yaptıklarını, vatandaşların hayır dualarının kendileri için en büyük madalya olduğunu sözlerine ekledi.

 


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ