Siyaset
Yığılca çimento fabrikası alımlara başlıyor

​​​​​​​Yığılca Belediye Başkanı ve Ak Parti Yığılca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Yiğit Yığılca Çimento Fabrikası Müdürü Engin Şeviker ve fabrika çalışanlarını ziyaret etti.

Yığılca çimento fabrikası alımlara başlıyor
30.03.2019 - 15:57
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Yığılca Belediye Başkanı ve Ak Parti Yığılca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Yiğit Yığılca Çimento Fabrikası Müdürü Engin Şeviker ve fabrika çalışanlarını ziyaret etti.

Yığılca Çimento Fabrikası'nda fabrika müdürü Engin Şeviker ile biraraya gelerek görüşmeler gerçekleştiren Başkan Yiğit, fabrika müdürü Şeviker'den çeşitli branşlarda 20 kişilik ön istihdamın yarın gerçekleşeceği bilgisini aldı.

Yığılca Belediye Başkanı ve Ak Parti Yığılca  Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit yaptığı açıklamada; "Ziyaretlerimiz kapsamında bugün Yığılca Çimento Fabrikasına hem sayın müdürlerimizi hem de kıymetli fabrika işçilerimizi ziyaret ettik, hayırlı işler diledik. Yine Yığılca Çimento Fabrikası Müdürü Sayın Engin Şeviker ile birebir sohbet etme imkanımız oldu. Sayın müdürümüz bizlere ve değerli Yığılca halkına müjdeli bir haberi de verdi. Yarından itibaren Yığılca Belediyesi İşkur temsilciliği ile istişareli çeşitli branşlarda 20 kişinin iş girişlerinin yapılacağını bilgisini bizimle paylaştı. Memnuniyetlerimizi sayın müdürümüze ilettik. Yine sayın müdürümüz işçi istihdamı konusunda Yığılca Belediyesi İşkur Temsilcisi Sayın Hayrettin Aydın ile iletişim halinde olduklarını ve kademeli olarak istihdamların gerçekleşeceğini bizlere iletti. Son günlerde görüyoruz ki, 3 yıl önce bu fabrikamızı ilçemize kazandırmaya çalışırken karşımızda duranlar bugün fabrikamızın istihdam konusunda ilçemize katma değer sağlamasından son derece memnunlar. Yığılca'mız bir şeyler kazanıyorsa ve bunda da bir nebze katkımız olduysa ne mutlu bizlere. Son olarak iş başı yapacak arkadaşlarımıza hayırlı olsun derken, yine kıymetli hemşerilerimden iş taleplerini Belediyemiz İşkur temsilcisi Sayın Hayrettin Aydın'a bildirmelerini rica ediyorum." dedi.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ