Spor
İstifa bekleniyor

Düzce Diriliş Gazetesi; Düzce'de gündem, asayiş, spor, siyaset ve Düzce Belediyesi bulabileceğiniz haber portalıdır.

İstifa bekleniyor
29.01.2018 - 11:32
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

Düzcespor’un son dönemde yaşadığı sıkıntılar ayyuka çıkmaya başladı. Düzce’nin sporla ilgili önde gelen isimleri Düzcespor Başkanı Cihat Algün nedeniyle Düzcespor’a yaklaşmıyor. Düzce’nin ulu çınarı her geçen gün yalnızlaştırılıyor.

Düzcespor son dönemde büyük sıkıntılar yaşamaya başladı. Yalnız bırakılan Düzcespor’un bu durumunun tek sorumlusu ise Düzcespor Başkanı Cihat Algün olarak gösteriliyor.

Taraftarın değerini bilmiyor

Algün, Düzcespor için deplasmanlara kendi imkanları ile giden taraftarlar ile sık sık karşı karşıya geliyor. Taraftarları geçici çözümlerle durduran Algün, taraftar gruplarının bir futbol takımı için ne kadar önemli olduğunun farkına varamıyor.

İlk kez idmana çıkılmadı

Düzcespor tarihinde ilk kez futbolcular 3 idmana art arda çıkmadı. Bu sayede düşüşe geçen takımdan beklentiler de sıfıra inmiş durumda. Kendi evinde ikinci yarının ilk mağlubiyetini alan Düzcespor’u ilerleyen zamanlarda daha büyük sıkıntılar bekliyor.

Kimse sahip çıkmıyor

Düzce’de sporun lideri konumunda olan ve Düzcespor’a perde arkasından destek veren iş adamları da Düzcespor’dan elini çekti. Bakan Cihat Algün olduğu sürece Düzcespor’a yaklaşmayacaklarını söyleyen iş adamları bunu sık sık dile getirmeye başladı.

Her yerde reklam var bunun faturası kime kesiliyor?

Ayrıca Cihat Algün’ün sahibi olduğu firmanın Düzcespor’un her yerinde reklamı bulunuyor. Formalarda, statta ve Düzcespor adına yer alan reklamların faturası kime ne şekilde kesiliyor? Buna da bir cevap bekleniyor. Ayrıca reklamdan elde edilen gelir Düzcespor’a ne şekilde aktarılıyor? Bu da kamuoyunun merak ettiği sorular arasında yer alıyor.

Hoca nasıl böyle bir açıklama yapar?

Düzcespor’un teknik direktörü Ahmet Duman, ikinci yarının başlangıcında yaptığı açıklama ile aslında takımın geleceği durumu şimdiden söyledi ve Düzcelilerden en başından özrünü diledi. Duman açıklamasında bu sene bu takımdan kimse başarı beklemesin açıklaması yaparken, Başkan Cihat Algün’ün buna neden izin verdiği ise sorgulanmaya başladı.

Para bende patron benim mantığı

Düzcespor yönetiminin büyük kısmı Cihat Algün’ün yanında çalıştırdığı kişilerden oluştu. Bu sebeple para benim patron benim mantığı ile takım yönetmeye çalışan Algün’ün bu fikride kamuoyunda tepkilere neden oluyor. Tek adamcılık mantığı ile yönetilen Düzcespor’un başarısı hayal gibi görünüyor.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Akif

29.1.2018 - 19:05:46

Bravo...geç ama doğru bir haber yapmışsınız.o reklam paraları +belediyenin topladığı paralarla Düzcespor rahat yönetilir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ