Yaşam
Düğün borçlarını iş adamlarını üstlendi

Düzce Diriliş Gazetesi; Düzce'de gündem, asayiş, spor, siyaset ve Düzce Belediyesi bulabileceğiniz haber portalıdır.

Düğün borçlarını iş adamlarını üstlendi
16.4.2018 - 17:47
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

 DÜZCE’de temizlik yaparken bulduğu altın ve para bulunan çantayı polislere teslim eden temizlik görevlisi Ergin Verep’e Başkan Dursun Ay bir maaş ikramiye verirken 1 haftada tatil sözü verdi. İş adamları Faruk Türkseven ve Fazlı Ateş’te düğün borcu bulunan gencin borçlarını üstlendi.

 Temizlik yaparken bulduğu içi para ve altın dolu çantayı polise teslim eden Düzce Belediyesi temizlik işçisi Ergin Verep ödüllendirildi. Belediye Başkanı Dursun Ay temizlik çalışanı arkadaşlarının da bulunduğu bir toplantıyla Verep’e bir maaş ikramiyesini teslim etti. Ayrıca iş adamları Faruk Türkseven ve Fazlı Ateş yeni evlenen belediye işçisi Engin Verep’in düğün borçlarını üstlendiler. Verep ise “Yine aynı şey olsa yine parayı teslim ederim” dedi.

 Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce’nin güven ve huzur içerisinde yaşanabilecek bir il olduğunun altını çizerek “Dün arkadaşımız onurlu bir davranış sergiledi. Bizi gururlandırdı. Biz kendisine bir maaş ödül vereceğimizin sözünü verdik. Bunu arkadaşlarının önünde yapmak istedik ki örnek bir davranış olsun. Ayrıca kendisine bir hafta tatil imkanı sunuyoruz. Birde arkadaşımız yeni evlendiği için 10 bin lira civarında düğün borçları varmış. Onu da iki iş adamımız karşılayacak. Düzce güvenli bir şehirdir. Kimsenin emanetine ihanet edilmez” diye konuştu.

 İşadamı Faruk Türkseven ise bu duyarlı davranışın kendilerini gururlandırdığını kaydederek “Arkadaşımıza duyarlı davranışından dolayı teşekkür ediyoruz. Bizde Düzce’mizi gururlandırdığı için kendisinin ihtiyaçlarını gidermek istedik. Düzce güvenli ve huzurlu bir memleket. Dışarıdan gelenlerde burada güven içerisinde yaşayabilir” diye konuştu.

 Güvenli bir ortamda iş yapmanın kendilerini memnun ettiğini kaydeden İşadamı Fazlı Ateş ise “Kendisine bu hareketinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Temizlik İşleri Müdürü İsmail Işıldak’ta Ergin Verep’e takım elbise ve bir altın hediye etti.

 


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Şehit mezarlarını böyle gezdi
Yarım asırlık hizmet
17.7.2018 - 15:02
Yarım asırlık hizmet
Düzceliler sosyal deneyde sınıfta kaldı