Yığılca
Yiğit atıl binayı değerlendirecek

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda Bakan Faruk Özlü’ nün yaptığı toplantıda, ilçede bulunan ve atıl durumda olan binanın yaşlı ve engelliler için rehabilitasyon ve bakım merkezi olması için talepte bulundu.

Yiğit atıl binayı değerlendirecek
29.9.2016 - 15:40
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, ilçede bulunan atıl binanın kamuya kazandırılması için çalışma başlattı. Yiğit, Bakan Özlü ve milletvekillerine ilçede atıl durumda olan dört katlı binanın arazisiyle birlikte yaşlı bakım evi ve engelli vatandaşlar için eğitim merkezi olması için kapsamlı olarak hazırlanan bir dosyanın sunumunu yaptı. Bakan Özlü ve milletvekilleri Başkan Yiğit’ in bu çalışmasına hızlı bir şekilde destek verip ilçeye bu merkezi kazandırma sözü verdiler. Gece saat 24’ e kadar süren bakanlık toplantısından Başkan Yiğit’te mutlu ayrıldığını dile getirdi. Yiğit Başkan yaptığı açıklamada; “Yaşlı ve Engelli Bakım Merkezi ile birlikte birçok projenin hayata geçmesi konusunda hem Bakanımız Faruk Özlü’ den hem de vekillerimizden büyük destek görüyoruz. Bu toplantıların çok büyük faydası oluyor. Düzce’miz bugün dünden çok daha güçlü Ankara’da. İlimiz tam bir bütünlük içinde. İl Başkanım, İl Belediye Başkanım 10 ilçe ve belde belediye başkanları ile sorunlarımızı merkezden çözüyoruz. Bir kardeşlik havası hakim. Bakanlığın Düzce koordinatörü Sayın Hasan Zer Bey’de Düzce’ye hakim bir bürokrat” dedi.

Yiğit,  “İlçemle ilgili çok ciddi sürprizler vatandaşlarımı bekliyor. Yığılca’mıza dair birçok projeyi de kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

                Yiğit ayrıca Yığılca Kaymakamı Furkan Sancaktutar ile birlikte köy ve merkez ayrımı yapmadan birçok çalışmayı beraber yürüttüklerini ifade ederek, “Sayın kaymakamımız ilçemiz ve ülkemiz için bir kazanç” diyerek sözlerini tamamladı.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Yığılcalı

30.9.2016 - 01:04:39

Bu Başkan yine Kaymakama yağ çekmeye başladı.Kışın bu köylerin çekeceği var anlaşılan.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ