Yazarlar
Bir ziyaret fotoğrafının hikayesi
İsa ÜÇÜNCÜOĞLU

İsa ÜÇÜNCÜOĞLU

isaucuncu@gmail.com

25.10.2017 - 13:22
2790 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

Düzce’mizin yeni Belediye Başkanı Dursun Ay Bey’e Düzce DİRİLİŞ Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Tezcan Solmaz’la hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Fotoğrafta da göründüğü gibi sağ olsunlar bizi saygıyla karşıladılar. Konuşacak o kadar çok konu vardı ki yeri olanları konuştuk yeri olmayanları ise sonraya bırakarak sohbetimize devam ettik. Tezcan Bey, kendisini Belediye Başkanımızın basınla yapacağı toplantıya sakladığını söyledi.  

Hiç medya, gazete üzerine konuşmadan etrafımda ve içinde olduğum tüzel kişiliklerin sorunlarını fırsat bulduğum için kendi sorunlarımızı bırakıp, milletin işlerini ön plana alan vicdanım şehir içi otobüslerinin durumunu, yeni terminale gelmeyen ilçe belediye ve kooperatif otobüslerinin durumu, terminal esnafının durumu, taksi duraklarının durumu, her ne kadar beni ilgilendirmiyorsa da bir o kadar milletimizi ilgilendiriyor. Çünkü birebir hizmet sektörü ve hizmet emin olun parayla alınmaz. Hizmet gönülden ve gülen yüzden geçer.

Bizim düzeltmemiz gereken bir şey varsa yönetici veya vatandaş olarak düzelteceğiz. Millet olarak mutlu, huzurlu, güvenli olacağız. Her ne kadar beni kimse anlamasa da ne yaptıysam bugüne kadar bunu millete hizmet için yaptım. Vicdanım rahat. Kendim için yaptıklarımın zaten cezasını çektim, halen çekiyorum. Odada bulunan iki değerli meclis üyemiz ve sayın belediye başkanımıza ev sahipliklerinden ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çünkü bana bir dosya hazırla, bizde bir inceleyelim diyerek içlerinde ki hizmet aşkını dışarıya vurdular.

 Bu durum beni mutlu etmeye yetti. Sağ olsunlar, Allah razı olsun. Tüm gönülden bu vatana hizmet edenlere Allah kolaylık versin. Sonuçta birebir REİS seçti. Reis seçtiyse bir bildiği vardır. Bana bu sefer belediye başkanımızın arkasında AK Parti il başkanı, milletvekilleri ve sayın Bakanımız Faruk Özlü var gibi göründü. Belki de Düzce’de 15 senelik AK Parti ilk kez bir birlik ve beraberlik yakalanmış. Bu birliğin Düzce’mize hizmet olarak döneceğine gönülden inanıyorum. Sokaklarda, caddelerde ve kamuoyunda konuşulan Mehmet Keleş gitti Mehmet Keleş’in gitmesine vesile olanlar koltuklarında oturuyorlar haberleri kulaktan kulağa gezmektedir.

En basit örneği Ali Güney. Evet Ali Güney. Ama sayın Mehmet Keleş ve Ali Güney Düzce’nin bende dahil ağa babalarının tekerlerine çomak soktular. Ama kendileri için yapmadılar. Kamunun menfaatine yaptılar. Ben şahidim ve mağduruyum. Ama yine de sayın Mehmet Keleş başkanıma Düzce’ye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.

Ali Güney’in görevinin başından ayılması ve başlattığı projelerini bitirmesi gerektiği kanaatindeyim. Sonuç olarak Düzce’miz kazanacak. İş bilene verilir. O da adamlığını gösterir. İçinde bir damla Düzce sevgisi ve hizmet aşkı varsa biz Düzce DİRİLİŞ Gazetesi olarak yanındayız. Vatandaş olarak arkasındayız. Millet olarak önündeyiz.

 Reis bütün mafyaları esnaf, yaptı. Vergi levhası çıkarmak zorunda bıraktı. En büyük mafyanın devlet olduğunu gösterdi. Çünkü Türkiye’mizde huzur ve can güvenliğinin garantisini verdi.

Düzce’de onun için önemli. Önümüzde 2019 seçimleri var. İnşallah yine tulum çıkarır da oynarız.

Ama sayın Belediye Başkanımıza söylediklerimizi anlaması için biraz zaman vermeliyiz. Kolay değil, pat diye oldu, pat diye gitmesin. Allah güç kuvvet versin. Yanlış medyalarla yola çıkmasın, yolda kalmasın.

Milletle yola çıksın, Allah bahtını da, yolunu da açık etsin.

Dualarımız Düzce ve senin için başkanım.

Durmak yok yola devam.Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
2790 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

ERAY

26.10.2017 - 16:51:59

İSA KARDEŞİM Yazı pek olmadı...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

Muammer Kızılırmak

Bu anlayış değişmedikçe...

27.11.2018
Bu anlayış değişmedikçe...

İsa ÜÇÜNCÜOĞLU

Yerel seçimler yaklaşırken...

20.9.2018
Yerel seçimler yaklaşırken...

TÜM YAZARLAR