Yazarlar
Yerel seçimler yaklaşırken...
İsa ÜÇÜNCÜOĞLU

İsa ÜÇÜNCÜOĞLU

isaucuncu@gmail.com

20.9.2018 - 01:25
880 kez okundu
1 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Sevgili hemşerilerimiz,

Uzun zaman aradan sonra Düzce’nin nabzını ölçmeye, tartmaya, biçmeye, görüş alışverişinde bulunmaya, Düzce’nin menfaatine eleştirilerde bulunmaya, hak edene hakkını, yanlış yapana ise haddini bildirmeye devam edeceğiz.

Siz değerli okurlarımızla yola devam etmeyi, görev edinmiş bir kardeşiniz olarak hep beraber, Allah utandırmasın İnşallah diyerek yazılarımıza başlıyoruz.

Düzce’mizin kaderinde var. Hak edene hakkını vermeme konusunda,  bunun örneğini de yaklaşan yerel seçimler öncesi tekrar tekrar seyredeceğiz.Adaylarını açıklarken

Mahallemizde, köyümüzde muhtarlar; Merkezlerimizde de belediye başkanlarını seçeceğimiz Mart 2019 seçimleri- AKP ve MHP’nin yerel ittifak anlaşmasıyla erkene alınacağı Ankara koridorlarında konuşulmaya başlandığı duyulmakta.

Seçimin erkene alınması koalisyon yaparak AKP-MHP yerel ittifakta anlaştı gibi. Adaylar konusuna gelmeye yaklaştığı konuşulmakta. İttifakta ilerleme sağlanır mı?

AKP-MHP ortak adayda anlaşır mı? Ülkemizin ve Milletimizin bekası olduğunda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Sayın Devlet Bahçeli bu tutumunu da yerel seçimlerde sürdürecek mi?

Yaşayacağız, göreceğiz.

Allah uzun ömür verirse hep beraber inşallah. Her vatandaş gibi memleketimizin belediye başkanı kim olacak? Diye merak içindeyiz. Gönlümüzden geçen de var, gözümüzden düşen de! Adaylar içerisinde bulmak mevcut. Yalnız ne kadar birbirimize kızgın olursak olalım?

Bireysel görüşleri bir kenara bırakarak Düzce’mize en güzel hizmeti kim verecekse ona destek verelim, sahip çıkalım. Ama partili olur, ama bağımsız belediye başkanı ki bu benim için Düzce’de bir cevher yetiştiğinin işaretidir.

Uzun zamandır Düzce eşrafından tek isim varsa, saygısıyla, sevgisiyle, duruşuyla, kuruşuyla, sağcısıyla, solcusuyla, halkıyla Milleti ile uyum sağlayan benim oyum ona. Gerçi rahmetli Ferda Amca’dan sonra gelmedi. Diyorlar varsa adayları medeni cesaretinden dolayı tebrik ederim.

Yaklaşık 20 başkan adayı var. İttifak olmasa, yerel seçimlerde gelecek belediye başkanı, 2 değişik milletvekili ve 2 değişik halk bekliyor olacak. İşi çok zor. Kazanan Düzce olur.

Eğitimin başlaması ile de şimdi çocuk, gelecekte seçmen, seçilen kişi olacak. Tüm öğrencilerimize hayırlı eğitimler diliyorum.

Bir sonraki yazımda daha değişik gündem maddelerini görüşmek üzere Allaha emanet olunFacebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
880 kez okundu
1 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcedirilis.com sorumlu tutulamaz.

YAZARLAR

Muammer Kızılırmak

Bu anlayış değişmedikçe...

27.11.2018
Bu anlayış değişmedikçe...

İsa ÜÇÜNCÜOĞLU

Yerel seçimler yaklaşırken...

20.9.2018
Yerel seçimler yaklaşırken...

TÜM YAZARLAR